Lajme

Launca në Dentalin e Kinës Jugore 2022

dsc311101803

E 27-ta Dentare e Kinës Jugore (DSC) u përmbyll me sukses më 5 mars 2022 në Kompleksin e Importit dhe Eksportit të Kinës Pazhou në Guangzhou.E mbajtur për herë të parë në mars 1995, Dental South China është ekspozita dentare më e hershme e krijuar në Kinë dhe njihet dhe vlerësohet shumë si ngjarja më e madhe dhe më me ndikim dentar në Kinë edhe në Azi.

Veprimtaria katër-ditore tërhoqi më shumë se 850 ekspozues dhe rreth 60,000 vizitorë.Më shumë se 200 seminare profesionale u mbajtën gjatë ekspozitës.

qqqq

 0220311100144

Në Hall 14.1, Booth E15, Launca Medical prezantoi skanerin më të fundit intraoral DL-206 dhe lëshimin e tij më të ri të softuerit.Vizitorët në kabinën e Launca ndoqën demonstrime të drejtpërdrejta, mësuan për veçoritë më të fundit dhe fituan njohuri se si skaneri dixhital mund të ndihmojë në uljen e kohës së karriges, përmirësimin e angazhimit të pacientit dhe rritjen e efikasitetit dhe produktivitetit si në praktika ashtu edhe në laboratorë.

 20220311095438

DSCCCC11025410220311095454
Shikoni videon e shkurtër të përmbledhjes së Launca DSC 2022:

https://youtu.be/TKW1Lv8aSms

Faleminderit të gjithëve që vizituat stendën tonë dhe shihemi vitin e ardhshëm në 28th Dental South China 2023!


Koha e postimit: Mar-07-2022
ikona_forma_mbrapa
KA SUKSË