Launca DL-300w
Skaneri më i vogël intraoral i LAUNCA DL300P
Skaner intraoral LAUNCA DL-206

Skaner intraoral me valë Launca DL-300

Skanim me valë, mundësi të pafundme

Skaner intraoral me valë Launca DL-300

Pse të zgjidhni Launca

-

Prodhuesi kinez i skanerit intraoral

-

Shitet në vende dhe rajone

-

Shpërndarësit globalë

-

Personeli i R&D

-

Patentat

-

Baza e të dhënave të përshtypjeve dixhitale

Tregu Global

harta
 • Kanadaja
 • Amerikën
 • Venezuela
 • Guajana
 • Brazili
 • Peruja
 • Argjentina
 • Afrika e Jugut
 • Tanzania
 • Nigeri
 • Egjipti
 • Arabia Saudite
 • Arabia Saudite
 • Turqia
 • Greqia
 • Bullgaria
 • Shqipëria
 • Austria
 • Holanda
 • Franca
 • Spanja
 • Britania
 • Suedia
 • Finlanda
 • Rumania
 • Kazakistani
 • Irani
 • Taxhikistani
 • Rusia
 • Indi
 • Kamboxhia
 • Vietnami
 • Tajlandë
 • Malajzia
 • Australia
 • wujiaoxingKinë
 • Meksika
 • Kolumbia
 • Ekuador
 • Kili
 • Polonia
 • Gjermania
 • Italia
 • Maqedonia
 • Maroku
 • Algjeria
 • Tunizia
 • Libani
 • Siria
 • Jordania
 • Iraku
 • Etiopia
 • global_mobile

  Redaksia

  ikona_lajmi
  Launca në Dental South China 2024: Eksploroni veçorinë e re të DL-300
  2024-03-07

  Launca në Dental South China 2024: Eksploroni veçorinë e re të DL-300

  Dental South China 2024 u përmbyll me sukses në 6 Mars në Kompleksin e Importit dhe Eksportit të Kinës Pazhou në Guangzhou.Ngjarja e këtij viti pati një rritje të frekuentimit, me profesionistë që prisnin me padurim përparimet më të fundit në d...

  Mëso më shumëlajm_btn
  KPMG & Launca Medical |Intervista Ekskluzive e Drejtorit Ekzekutiv të Launca, Dr. Jian Lu me KPMG Healthcare & Life Science
  2023-07-05

  KPMG & Launca Medical |Intervista Ekskluzive e Drejtorit Ekzekutiv të Launca, Dr. Jian Lu me KPMG Healthcare & Life Science

  Ndërmarrjet Dentare në pronësi private të Kinës 50 është një nga seritë KPMG China Healthcare 50.KPMG China ka qenë prej kohësh duke monitoruar nga afër tendencat e zhvillimit të industrisë së kujdesit shëndetësor të Kinës.Nëpërmjet këtij projekti të mirëqenies publike në industrinë e dhëmbëve, KPMG synon...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Launca zbulon skanerin intraoral të gjeneratës tjetër - DL-300 Wireless në IDS 2023
  2023-03-23

  Launca zbulon skanerin intraoral të gjeneratës tjetër - DL-300 Wireless në IDS 2023

  Jemi të entuziazmuar të njoftojmë përfundimin e suksesshëm të pranisë sonë pesë-ditore në Panairin e 40-të Ndërkombëtar të Stomatologjisë nga 14 deri më 18 Mars!Kaluam një kohë të mrekullueshme duke ekspozuar produktet tona më të fundit dhe duke u takuar me partnerët tanë dhe profesionistët dentarë nga e gjithë bota.Le...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Ngjarja e publikimit të produktit të ri Launca dhe Takimi i shpërndarësve 2023
  2023-03-13

  Ngjarja e publikimit të produktit të ri Launca dhe Takimi i shpërndarësve 2023

  Launca Medical mbajti ngjarjen e saj të publikimit të produktit të ri dhe takimin e shpërndarësve 2023 më 13 mars në Këln, Gjermani për të shfaqur produktet dhe zgjidhjet e saj më të fundit.Partnerët e Launca nga e gjithë bota u mblodhën për të mësuar rreth produkteve tona më të fundit, njohuritë e industrisë dhe etj.

  Mëso më shumëlajm_btn
  Launca Wows në Dental South China 2023 me teknologjinë e re të skanimit me AI
  2023-03-02

  Launca Wows në Dental South China 2023 me teknologjinë e re të skanimit me AI

  Pjesëmarrja e Launca Medical në Ekspozitën e 28-të Dentare të Kinës Jugore, e mbajtur në Guangzhou nga 23 deri më 26 shkurt, ishte një sukses i jashtëzakonshëm!Produktet tona inovative dhe teknologjia e fundit e skanimit tërhoqën vëmendjen e shumë...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Njihuni me ne në Dental South China 2023
  2023-02-16

  Njihuni me ne në Dental South China 2023

  Kemi kënaqësinë të njoftojmë pjesëmarrjen tonë në Dental South China 2023. Kjo është një ekspozitë vjetore që bashkon profesionistët dhe prodhuesit kryesorë në industrinë e dhëmbëve për të shfaqur produktet, teknologjitë dhe risitë e tyre më të fundit dhe ...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Bashkohuni me ne në ekspozitën e ardhshme të 40-të ndërkombëtare të dhëmbëve në Këln
  2023-01-31

  Bashkohuni me ne në ekspozitën e ardhshme të 40-të ndërkombëtare të dhëmbëve në Këln

  Jemi të ngazëllyer të njoftojmë se do të marrim pjesë në shfaqjen e ardhshme të 40-të Ndërkombëtare të Stomatologjisë (IDS 2023) nga data 14-18 mars në Messe Këln.IDS është panairi kryesor tregtar global për industrinë dentare dhe ofron një platformë për ne për të shfaqur risitë tona më të fundit ...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Launca versioni i ri i softuerit.1589 Publikuar
  2022-12-13

  Launca versioni i ri i softuerit.1589 Publikuar

  Ne jemi të ngazëllyer të njoftojmë një përditësim të ri të softuerit për skanerin tonë intraoral.Ky përditësim përfshin disa përmirësime kryesore që ne besojmë se do të përmirësojnë përvojën tuaj me skanerin tuaj Launca.Përmirësimi më i dukshëm është integrimi i dy programeve tona softuerike ...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Launca Event 2022 – Ndani përshtypjen tuaj dentare me ne
  2022-10-20

  Launca Event 2022 – Ndani përshtypjen tuaj dentare me ne

  Launca Medical fton sinqerisht përdoruesit tanë dhe ndjekësit e dentistëve të bashkohen me ngjarjen tonë◆◆Ndani përshtypjen tuaj dentare me ne◆◆nga 20 tetori deri më 20 nëntor.Pavarësisht nëse jeni përdorues i Launca-s ose dentist që ende nuk është bërë dixhital, është koha për të ndarë përshtypjen tuaj dentare një...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Regjistrimi i ngjarjeve të ardhshme Launca 2022
  2022-09-23

  Regjistrimi i ngjarjeve të ardhshme Launca 2022

  Regjistrimi i ngjarjeve të ardhshme të Launca Hej miq, Launca ka një ngjarje emocionuese që do të zhvillohet në tetor 2022◆◆Ndani përshtypjen tuaj dentare me ne◆◆ Pavarësisht nëse jeni përdorues i Launca-s ose dentist që ende nuk keni hyrë në dixhital, ju jeni në të!!Bashkohuni me ne online...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Launca në Dentalin e Kinës Jugore 2022
  2022-03-07

  Launca në Dentalin e Kinës Jugore 2022

  E 27-ta Dentare e Kinës Jugore (DSC) u përmbyll me sukses më 5 mars 2022 në Kompleksin e Importit dhe Eksportit të Kinës Pazhou në Guangzhou.E mbajtur për herë të parë në mars 1995, Dental South China është ekspozita dentare më e hershme e krijuar në Kinë dhe njihet shumë si një...

  Mëso më shumëlajm_btn
  Launca Medical do të bëjë debutimin zyrtar në SHBA në CDS Midwinter Meeting 2022
  2022-02-08

  Launca Medical do të bëjë debutimin zyrtar në SHBA në CDS Midwinter Meeting 2022

  Launca Medical është e emocionuar për të njoftuar debutimin e saj zyrtar në SHBA në Takimin e Midwinter të Çikagos të këtij viti, ngjarja do të mbahet nga 24 deri në 26 shkurt.Stenda kryesore e Launca do të jetë në Standën e ndërtesës së McCormick Place West të Çikagos #5034, si dhe ne kemi një kabinë në LM...

  Mëso më shumëlajm_btn

  03/07

  2024

  07/05

  2023

  03/23

  2023

  03/13

  2023

  03/02

  2023

  02/16

  2023

  01/31

  2023

  12/13

  2022

  10/20

  2022

  09/23

  2022

  03/07

  2022

  02/08

  2022
  ikona_forma_mbrapa
  KA SUKSË