Launca DL-300w
Најмалиот интраорален скенер на LAUNCA DL300P
LAUNCA DL-206 интраорален скенер

Безжичен интраорален скенер Launca DL-300

Безжично скенирање, бескрајни можности

Безжичен интраорален скенер Launca DL-300

Зошто да изберете Launca

-

Кинески производител на интраорални скенери

-

Продажба на земји и региони

-

Глобални дистрибутери

-

Персонал за истражување и развој

-

Патенти

-

Дигитална база на податоци за впечатоци

решение_претходна
решение_следно

Глобален пазар

карта
 • Канада
 • Америка
 • Венецуела
 • Гвајана
 • Бразил
 • Перу
 • Аргентина
 • Јужна Африка
 • Танзанија
 • Нигер
 • Египет
 • Саудиска Арабија
 • Саудиска Арабија
 • Турција
 • Грција
 • Бугарија
 • Албанија
 • Австрија
 • Холандија
 • Франција
 • Шпанија
 • Британија
 • Шведска
 • Финска
 • Романија
 • Казахстан
 • Иран
 • Таџикистан
 • Русија
 • Индија
 • Камбоџа
 • Виетнам
 • Тајланд
 • Малезија
 • Австралија
 • wujiaoxingКина
 • Мексико
 • Колумбија
 • Еквадор
 • Чиле
 • Полска
 • Германија
 • Италија
 • Македонија
 • Мароко
 • Алжир
 • Тунис
 • Либан
 • Сирија
 • Јордан
 • Ирак
 • Етиопија
 • global_mobile

  Редакција

  вести_икона
  Launca DL-300 интраорален скенер: Постигнете целосни скенирање на лакот за само 10 секунди
  2024-06-12

  Launca DL-300 интраорален скенер: Постигнете целосни скенирање на лакот за само 10 секунди

  Што го издвојува Launca DL-300 интраоралниот скенер?Интраоралниот скенер Launca DL-300 е дизајниран да им обезбеди на стоматолозите моќна алатка која го рационализира процесот на скенирање и истовремено обезбедува исклучителна точност.Еве некои од неговите к...

  научи повеќеnews_btn
  Launca на Dental South China 2024: Истражете ја новата функција на DL-300
  2024-03-07

  Launca на Dental South China 2024: Истражете ја новата функција на DL-300

  Стоматолошката Јужна Кина 2024 беше успешно завршена на 6 март на саемот за увоз и извоз на Кина, Пажоу во Гуангжу.Овогодинешниот настан забележа пораст на посетеноста, а професионалците со нетрпение ги очекуваа најновите достигнувања во ...

  научи повеќеnews_btn
  KPMG & Launca Medical |Ексклузивно интервју на извршниот директор на Launca, д-р Џијан Лу со KPMG Healthcare & Life Science
  2023-07-05

  KPMG & Launca Medical |Ексклузивно интервју на извршниот директор на Launca, д-р Џијан Лу со KPMG Healthcare & Life Science

  Кинеските стоматолошки претпријатија 50 во приватна сопственост е една од сериите на KPMG China Healthcare 50.КПМГ Кина долго време внимателно ги следи развојните трендови на кинеската здравствена индустрија.Преку овој проект за јавна благосостојба во стоматолошката индустрија, КПМГ има за цел...

  научи повеќеnews_btn
  Launca ја претстави следната генерација интраорален скенер - DL-300 Wireless на IDS 2023
  2023-03-23

  Launca ја претстави следната генерација интраорален скенер - DL-300 Wireless на IDS 2023

  Возбудени сме што можеме да го објавиме успешното завршување на нашето петдневно присуство на 40. Меѓународен стоматолошки саем од 14 до 18 март!Поминавме неверојатно време кога ги изложивме нашите најнови производи и се запознавме со нашите партнери и стоматолошки професионалци од целиот свет.Ле...

  научи повеќеnews_btn
  Настан за објавување на нов производ на Launca и состанок на дистрибутерите 2023 година
  2023-03-13

  Настан за објавување на нов производ на Launca и состанок на дистрибутерите 2023 година

  Launca Medical го одржа својот настан за издавање нов производ и состанок со дистрибутери 2023 година на 13-ти март во Келн, Германија за да ги прикаже своите најнови производи и решенија.Партнерите на Launca од целиот свет се собраа за да дознаат повеќе за нашите најнови производи, увид во индустријата и акционерски...

  научи повеќеnews_btn
  Launca Wows на Dental South China 2023 со нова технологија за скенирање со вештачка интелигенција
  2023-03-02

  Launca Wows на Dental South China 2023 со нова технологија за скенирање со вештачка интелигенција

  Учеството на Launca Medical на 28-та Стоматолошка изложба во Јужна Кина, одржана во Гуангжу од 23 до 26 февруари, беше огромен успех!Нашите иновативни производи и врвната технологија за скенирање го привлекоа вниманието на бројни...

  научи повеќеnews_btn
  Запознајте нè на Dental South China 2023 година
  2023-02-16

  Запознајте нè на Dental South China 2023 година

  Со задоволство го најавуваме нашето учество на претстојната Стоматолошка Јужна Кина 2023. Ова е годишна изложба која ги обединува водечките професионалци и производители во стоматолошката индустрија за да ги прикажат своите најнови производи, технологии и иновации и ...

  научи повеќеnews_btn
  Придружете ни се на претстојниот 40-ти меѓународен стоматолошки саем во Келн
  2023-01-31

  Придружете ни се на претстојниот 40-ти меѓународен стоматолошки саем во Келн

  Возбудени сме да објавиме дека ќе учествуваме на претстојниот 40-ти Меѓународен стоматолошки саем (IDS 2023) од 14-18 март во Месе Келн.IDS е водечки глобален саем за стоматолошката индустрија и нуди платформа за да ги прикажеме нашите најнови иновации ...

  научи повеќеnews_btn
  Launca Нова верзија на софтверот.1589 објавена
  2022-12-13

  Launca Нова верзија на софтверот.1589 објавена

  Возбудени сме да објавиме ново ажурирање на софтверот за нашиот интраорален скенер.Ова ажурирање вклучува неколку клучни подобрувања кои веруваме дека ќе го подобрат вашето искуство со вашиот скенер Launca.Најзабележително подобрување е интегрирањето на нашите две софтверски програми ...

  научи повеќеnews_btn
  Launca Event 2022 – Споделете го вашиот дентален впечаток со нас
  2022-10-20

  Launca Event 2022 – Споделете го вашиот дентален впечаток со нас

  Launca Medical искрено ги поканува нашите корисници и следбеници на стоматолог да се придружат на нашиот настан◆◆Споделете го вашиот дентален впечаток со нас◆◆од 20 октомври до 20 ноември.Без разлика дали сте корисник на Launca или стоматолог кој допрва треба да стане дигитален, време е да го споделите вашиот дентален впечаток на...

  научи повеќеnews_btn
  Регистрација за претстојниот настан Launca 2022 година
  2022-09-23

  Регистрација за претстојниот настан Launca 2022 година

  Регистрација за претстојниот настан на Launca Здраво пријатели, Launca има возбудлив настан кој доаѓа во октомври 2022 година◆◆Споделете го вашиот дентален впечаток со нас◆◆ Без разлика дали сте корисник на Launca или стоматолог што допрва треба да станете дигитални, вие сте во можност!Придружете ни се онлајн...

  научи повеќеnews_btn
  Лаунка на Стоматолошката Јужна Кина 2022 година
  2022-03-07

  Лаунка на Стоматолошката Јужна Кина 2022 година

  27. Стоматолошки Јужна Кина (DSC) беше успешно завршен на 5 март 2022 година на саемот за увоз и извоз на Кина во Комплексот Пажоу во Гуангжу.Прво одржана во март 1995 година, Dental South China е најрано воспоставената стоматолошка изложба во Кина и е високо призната како...

  научи повеќеnews_btn

  06/12

  2024 година

  03/07

  2024 година

  07/05

  2023 година

  03/23

  2023 година

  03/13

  2023 година

  03/02

  2023 година

  02/16

  2023 година

  01/31

  2023 година

  12/13

  2022 година

  10/20

  2022 година

  09/23

  2022 година

  03/07

  2022 година
  форма_назад_икона
  УСПЕШЕ