< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=802350791059490&ev=PageView&noscript=1" />

Lajme

Launca Medical do të bëjë debutimin zyrtar në SHBA në CDS Midwinter Meeting 2022

Launca Medical është e emocionuar për të njoftuar debutimin e saj zyrtar në SHBA në Takimin e Midwinter të Çikagos të këtij viti, ngjarja do të mbahet nga 24 deri në 26 shkurt.Stenda kryesore e Launca do të jetë në Standën e ndërtesës McCormick Place West të Çikagos #5034, si dhe ne kemi një kabinë në takimin e LMT Lab Day në Hyatt Regency Chicago.

Launca Medical Device Technology Co., Ltd. (Launca) është ofruesi kryesor i zgjidhjeve inovative të skanimit në stomatologjinë dixhitale.E themeluar në vitin 2013 nga Dr. Jian Lu, (PhD, Instituti i Teknologjisë në Kaliforni, SHBA), Launca është fokusuar në zhvillimin e sistemit të skanimit intraoral bazuar në teknologjinë e tij të imazhit 3D për më shumë se 8 vjet, dhe ne kemi lançuar me sukses një seri të skanerë intraoral në tregun global duke përfshirë DL-100 në 2015, DL-150 në 2018, DL-202 në 2019 dhe DL-206 në 2020. Jemi krenarë që jemi një partner i preferuar global për praktikat dentare, laboratorët dentarë dhe të autorizuar shpërndarës në mbi 100 vende.Vizioni ynë është të krijojmë vazhdimisht zgjidhje të avancuara të skanimit intraoral për të rritur efikasitetin, cilësinë dhe komoditetin e pacientit të shërbimeve dentare në mbarë botën.

Për shkak të pandemisë, stafi i Launca Medical nuk do të marrë pjesë në takimin e CDS në vend dhe do të ketë distributorin tonë që të marrë pjesë në këtë shfaqje dentare.ProDigital Dental është një distributor i Launca Medical, ekipi i tyre do të ofrojë mbështetje profesionale dhe shitje me tregtarë jashtë zyrave të tyre në New Albany IN.

Gjatë këtij takimi po shqyrtohen mundësitë e përfaqësisë dhe partnerëve strategjikë.Ne do t'i referojmë të gjitha shitjet e shfaqjeve me rotacion tregtarët tanë të cilët kanë angazhuar dhe siguruar marrëveshje me ne përpara ngjarjes.

Ne jemi të ngazëllyer për të ekspozuar dhe treguar Amerikën e Veriut teknologjinë më të fundit të skanimit me një nga zgjidhjet më të shpejta, më të sakta dhe më të thjeshtuara të skanerit në stomatologji.

Launca është një sistem plotësisht i hapur, me çmim të arsyeshëm me 36 muaj mbështetje dhe përditësime falas.Është "auto-kalibruar", duke mos kërkuar kurrë rregullime manuale.Është një zgjidhje për skanimin direkt me trajnime dhe mbështetje të pashembullt IT.

Nëse jeni duke kërkuar për një skaner të ri ose përvojën tuaj të parë në stomatologjinë dixhitale, sigurohuni që të na vizitoni dhe të provoni teknologjinë e skanimit Launca nga dora e parë!Ne do të bëjmë skanime të drejtpërdrejta të pacientëve në vend në takim dhe do të kemi në vend modelet tona të zgjidhjeve portative dhe të karrocave për t'i përdorur në kabinë gjatë takimit kryesor dhe ditës së laboratorit LMT.

Shihemi në Çikago!Ne jemi të ngazëllyer për partneritet me ju në 2022 dhe më tej!


Koha e postimit: Shkurt-08-2022
ikona_forma_mbrapa
KA SUKSË